• U heeft niet voldoende rechten om één of meer van de gevraagde artikelen te bekijken.
  • U heeft niet voldoende rechten om één of meer van de gevraagde artikelen te bekijken.
  • U heeft niet voldoende rechten om één of meer van de gevraagde artikelen te bekijken.
  • U heeft niet voldoende rechten om één of meer van de gevraagde artikelen te bekijken.

Bestuur 2010-2011

Bestuur 2010-2011, genaamd Bestuur XL onder het motto 'Kerngericht'

Het 40e bestuur der Navigators Studentenvereniging Enschede

v.l.n.r. Jacqueline Aalbers, Arjan Wiggelinkhuizen, Bouke Pieter Ottow, Ruben Petri en Delano Keuter.

                                                                                                                                                        __

Voorzitter - Bouke Pieter Ottow

Beste verenigingsgenoten,

Ik ben dit jaar aangesteld als voorzitter van deze mooie vereniging. Daarin mag ik dit jaar veel gaan leren en hoop ik jullie op een goede manier te dienen. Iets wat ik nu al geleerd heb, is dat er enorm veel wijsheid nodig is in het maken van veel (moeilijke) keuzes. Dit maakt het verhaal van Salomo een stuk beter begrijpbaar. En ik bid dan ook dat ik iets van die door God gegeven wijsheid ook mag ontvangen dit jaar.
Mijn droom voor dit jaar is dat we samen volledig toe groeien naar hem die het hoofd is: Christus. De twee voorwaarden die in diezelfde tekst genoemd worden, zijn ons aan de waarheid houden en elkaar lief hebben. Ik hoop dan ook dat we door middel van kring en trefavonden steeds beter achter de waarheid zullen komen en dat we zullen leren elkaar lief te hebben, zodat we niet alleen maar verenigingsgenoten zijn (zoals in mijn aanhef), maar elkaar ook echt vrienden kunnen noemen. Zodat we vervolgens groeiend naar Christus onmeunig inspirerende, echte en aanstekelijke christenen zullen worden. Als voorzitter ga ik me daarvoor inzetten en hoop ik op die manier sturing te kunnen geven aan de vereniging.

Secretaris - Arjan Wiggelinkhuizen

Mijn naam is Arjan en ik mag dit jaar als secretaris fungeren. Daarbij horen taken zoals notuleren, de website onderhouden en de post verzorgen. Natuurlijk doe ik tussen de regels door veel meer, maar daar ga ik hier niet over uitwijden.

Ik hoop dat ik hierbij dagelijks God leiding en kracht mag voelen, zodat ik de juist keuzes mag maken die goed zijn voor de vereniging. Zoals het ook mooi in onze beleidstekst staat, dat we ons mogen richten op het hoofd: Christus.
Mijn droom voor NSE is dat we de betrokkenheid van leden op elkaar, die al jaren in de vereniging is, behouden mag worden. Zodat vertrouwen en vriendschap de basis is voor de vereniging.

Penningmeester - Ruben Petri

Dit jaar heb ik de financiën van de vereniging onder mijn hoede. Een verantwoordelijke taak, al met al schuiven er toch flink wat centen langs. Aan mij dus de taak om hier nauwkeurig mee om te gaan en ervoor te zorgen dat alles klopt. Dat rekeningen en declaraties van leden op tijd betaald worden maar ook dat het innen van bijvoorbeeld de contributie op tijd gebeurd, zodat we genoeg geld op de rekening hebben staan. Wat ook onder mijn verantwoordelijkheid valt is de acquisitie. Voor die het nog niet weten, dit is het aantrekken van sponsoren. Als AcquisiCie, bestaande uit Juda, Karlo, Henk Barmentlo en ik, proberen we sponsoren aan te trekken. Verder houdt de AcquisiCie zich mee bezig met het regelen van werkacties. Je zal dus nog wel met enige

regelmaat een mail krijgen of iemand van de AcquisiCie aan de telefoon krijgen om te vragen of je wil meehelpen! Zeg dan niet voortdurend ‘Nee, ik heb geen zin’ want daar kopen we letterlijk en figuurlijk niks voor. Zonder de werkacties zullen we namelijk afstevenen op een tekort, en dat is natuurlijk niet de bedoeling, pak dus je verantwoordelijkheid op! Ik hoop dat we dit jaar een gezonde financiële basis kunnen leggen voor de komende jaren en dat we nieuwe sponsoren kunnen aantrekken. Verder hoop ik dat werkacties een onderdeel van de vereniging gaan vormen zodat de contributie laag kan blijven in de komende jaren en dit geen reden hoeft te zijn om niet lid te worden van onze mooie vereniging!


Jacqueline Aalbers - Intern

Mijn naam is Jacqueline en ik mag dit jaar de mooie functie van intern bij deze even zo mooie vereniging vervullen. Als intern houd ik me dit jaar voornamelijk bezig met het opstarten en begeleiden van de diverse commissies die NSE kent. En dat zijn er nogal wat; van Kick-In Cie tot GalaCie en van NJWCie tot ProMoCie. In de praktijk houdt dat veel mailen/bellen en vergaderen in. Heerlijk veel regelen en lekker veel ‘moeten’ praten. Gelukkig iets waar ik erg van houd en vooral met dat laatste schijn ik totaal geen probleem te hebben. Tot nu toe geniet ik echt van mijn functie, van het bestuur als team en eigenlijk gewoon van onze hele vereniging. Mooi om op deze manier iets voor NSE te kunnen betekenen!

Als ik ergens blij van word, dan is het wel van mensen die ergens enthousiast voor zijn. Van mensen die ergens hart voor hebben en zich daarvoor inzetten. Op dit moment zie ik dit al duidelijk terug binnen NSE en dat vind ik echt mooi om te zien. Zeker als intern hoop ik dat dit jaar nog meer te mogen ervaren. Dat leden zich actief willen inzetten, iets voor elkaar willen betekenen en betrokken willen zijn bij elkaar en de vereniging. Maar daar heb ik voor dit jaar alle vetrouwen in. Een vereniging bestaat immers niet alleen uit leden, maar wordt juist gedragen door haar leden. En met Christus aan het hoofd van zo’n vereniging, wordt het denk ik helemaal een schitterend jaar!

Delano Keuter - Extern

Wie ben ik? Een moeilijke vraag met denk ik een complex antwoord. Ik heb namelijk het idee dat onze ‘identiteit’ uit verschillende lagen bestaat. Vergelijk het met de aarde. Op moment van schrijven is de ‘wetenschap’ er namelijk nog niet over uit wat er zich in de kern van onze planeet bevindt. Toch hebben we daar tamelijk goed onderbouwde ideeën over, ook al hebben we de kern nooit ‘gezien’. Ik geloof dat we in de kern kinderen van de allerhoogste God zijn. Wat dit daadwerkelijk inhoudt weten we echter niet volkomen, maar wel als we tegenover onze Maker zullen staan.

Naast diepgang in het leven (zowel zelfstandig naamwoord als werkwoord), hou ik van lachen, gek doen, muziek maken (met anderen), integer zijn, (proberen) oprecht geïnteresseerd (te) zijn in mensen, ruby port en gefascineerd praten over vrouwen (met andere mannen). Daarnaast is er altijd een ontembaar verlangen om meer te leren over wie Jezus werkelijk is. Mede door dit bestuursjaar leer ik veel over mezelf, heb ik de tijd om van anderen te leren en kan ik ook veel zaken in perspectief plaatsen. Misschien klinkt dat vaag, maar het komt er op neer dat ik dit jaar als een zegen van God ervaar. Het is daarnaast ook gewoon heerlijk om leiding te mogen geven aan een vereniging met daadwerkelijk zoveel mooie mensen!

Ik hoop dit jaar onze (professionele) contacten op een hoger niveau te kunnen brengen; dat wat is overgedragen door mijn voorgangers, daadwerkelijk ook te benutten. Tevens hoop ik dat we als vereniging het idee van ‘kringen die getuigend bezig zijn’ gaan oppakken en daar een stukje van ons eigen identiteit in zullen durven te leggen. Bij deze: wees creatief. Ik zal ook m’n best doen om creatief te zijn, out-of-the-box te denken, te luisteren naar het hart van onze Vader, de oorsprong van alle leven.

Wat moeten wij hier verder over zeggen? Als God voor ons is, wie kan dan tegen ons zijn? Zal hij, die zijn eigen Zoon niet heeft gespaard, maar hem omwille van ons allen heeft prijsgegeven, ons met hem niet alles schenken?

Artikel laatst gewijzigd op 2011-11-16.

Bug gevonden / suggestie voor deze pagina?