Open avond

afbeelding van Anne

Ga je volgend jaar studeren in Enschede of studeer je al in Enschede en wil je graag komen kijken bij een christelijke studentenverenigingen? Kom dan dinsdag 12 juni naar de open avond van NSE. Deze avond zal er uitzien als een normale trefavond. We zullen om 18.00 uur beginnen met een gratis maaltijd. Deze zal gevolgd worden door een dienst waarin we zullen aanbidden en waarin Wouter de Vos zal komen spreken. Na de dienst zal vanaf ongeveer 22.00 uur de borrel beginnen waarbij je al je vragen kwijt kunt bij onze leden.

Mocht je van plan zijn om te komen, kijk dan even op dit evenement. Mocht je een slaapplek nodig hebben, stuur dan even een mailtje naar de secretaris en die zal ervoor zorgen dat je een slaapplek krijgt op 1 van onze verenigingshuizen.

Reactie toevoegen

CAPTCHA
Door deze vraag te beantwoorden kunnen wij nagaan of je een ├ęcht mens bent. Ben je lid? Log dan in, dan krijg je deze vraag nooit meer.
© 2018 alle rechten voorbehouden
wafels bakken en enthousiast zijn over NSE
en bakfietsen
Container met escaperoom
Naar de kerk in de Kick-in en samen eten!
wo 29 aug HOI-week
Container met escaperoom
Shoutbox

Sponsors